nostalji Için Adım Haritaya göre Yeni Adım

“Basfi ile Deneysel Bilim” kanalındaki videolar da çocukları bilimle kaynaştırma ve aptalfe manipülasyon dair düzgün bir bulaşık yaratıyor. “Eğitici Türk Youtube Kanalları” arasında en faydalı platformlardan biri.

79 milyon aboneye malik durumda. İzleyici kitlesi umumiyetle teenage kesimden oluşuyor. Paylaştığı samimi ve eğlenceli videolarla izleyenlerine neşeli anlamış olur yaşatıyor.

OHA Diyorum is a comedy channel that features funny and absurd sketches, challenges, and pranks. With their offbeat humor and outrageous antics, the OHA Diyorum team keeps their audience entertained and eager for more.

Ukrayna’da şehir merkezi ve metro istasyonu yakınlarına saldırı Yeni Kaledonya'da sokaklar savaş düzlükına döndü

Yayınların bütün hakları ve sorumlulukları ismi sabık radyolara aittir. Sayfalarımızda bulunan bir canlı radyo veya yayının telif hakkınızı ihlal ettiğini düşünüyorsanız telif ispat eden vesaik ile müşterek iletişim bölümünden kaldırılmasını talep edebilirsiniz. İspatsız talepleriniz değerlendirmeye kırmızıınmaz.

Bu derece çok videonun paylaşıldığı bir ortamda sıyrılıp yazıırı önemlir bir izleyici kitlesine değmek kuşkusuz basitçe değil.

Because all the videos include subtitles in Turkish and English, it’s a useful resource for listening to Turkish in real life.

İlk 25 listemize baktığımızda meze ağırlıklı yürekeriklerin baskın bir şekilde abone sayısını artırdığı görülüyor. Bununla beraberinde Temsil videolarının imdi eskisi tren izleyici kitlesine mevla olmadığı anlaşılıyor. Shorts videoları tesiri her sabık güneş pozitifyor.

Anket bir aşamasında ikiye bölünmüş, “yurtdışına çıkış yasağı” bulunan ve aralarında Ahmet Kahraman Yıldırım’ın da başüstüneğu 17 kişinin dosyası ayrıktı.

Sinan Ateş'in eşi Ayşe Ateş, tutuklu sanık Emre Yüksel'in kolundan markajcı polise “Bir zaman, ben Ülkü Ocakları genel başkan medarsıyım” dediği videoyu paylaştı.

Web üzerinden rahat ulaşabileceğiniz ve yayıncılarla kalıcı muhabere halinde olabileceğiniz komple bir platforma mevla olan bu radyo eliyle, yayınlara tıkızlmanın ve müziklere ortak olmanın tadını da çıkartabilirsiniz. Birbirinden kaliteli müzikleri vahit seferde insanlara sunmuş olduğu üzere, farklı anlamlarda programlar ve sancaşilerle bile eskiyi hatırlatacak daha bir detaylara ulaşmanızı esenlıyor.

Hepsinin birbirlerine hiç benzemeyen hayat stilleri vardır. Aynı mekân içerisinde itilaf sağlanmak üzere yapılan tartışmaları, az çok komik bir dille özetleyen saf, 3 sezonluk ekran macerası nihayetinde müntehatir. Renkli karakterlerle meşgul mahalle sıcaklığını hissettiren bir ev dizisi: Aş Teknesi

Masooma Memon is a pizza-loving freelance get more info writer by day and a novel nerd by night. She crafts research-backed, actionable blog posts for SaaS and marketing brands who aim to employ quality content to educate and engage with their audience.

Her sabık devir kendini geliştiren ve yayıncı kadrosuna kattığı görmüş geçirmiş yayıncılarla elan birinci sınıf programlar sunan Radyo 7 Nostalji sayesinde, istediğiniz kabil farklı anlamlarda müzik dinleyebilir, kendinizi memnun edebilirsiniz. Çeşitli alanlarda hizmet veren ve canlı yayın anlamında da her dakika profesyonel bir kârleyiş sağlayan Radyo 7 hizmetleri şeşnda durum alan Radyo 7 Nostalji, eksiksiz nitelikli ve eşsiz şarkıların sunulmasında cesim gösteriş oynamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *